GirDAP’21 Etkinliği

GirDAP'21 Etkinliği

Conloop Medya olarak Marmara Üniversitesi Endüstri Bölümü öğrencileri tarafından bu yıl 10. kez gerçekleştirilen GirDAP’21 etkinliğinin medya sponsorluğunu üstleniyoruz!

GirDAP’21

GirDAP Mies tarafından bu yıl 10. kez düzenlenecek, girişimcilik alanındaki önemli üniversite etkinliklerinden biridir. Yıllardır girişimcilik dünyasının önemli isimlerini öğrencilerle buluşturur; girişimcilere ve girişimci adaylarına yol göstermeyi hedefler. Girişimcilik dünyasının en büyük etkinliklerinden biri olan GirDap’ 21 etkinliği 10 Nisan 2021 tarihinde.

Go To Webinar üzerinde 10 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşecek olan GirDap’2021 etkinliği girişim dünyasından birçok ismi ağırlayarak onların deneyimlerini ve girişim hikayelerini öğrencilere aktarmayı, kariyer hayatlarına ışık tutmayı hedeflemektedir. Etkinliğin en önemli kısımlarından biri ise etkinlik sonunda gerçekleşecek Game-Up adı verilen bölümdür. Bu bölümde katılımcılar takımlara ayrılara, onlara bir girişimcilik deneyimi yaşatılır. Gün sonunda bütün takımlar sunumlarını yapar ve birinci ekip ödüllendirilir. Ayrıca etkinlik boyunca gerçekleştirilecek çekilişler ile birçok eğitim ve hediye şansı katılımcıları beklemektedir.

GirDAP’21 Etkinliğinde Ağırlanacak Konuklar:

Alemşah Öztürk – Co-Founder and CEO at 4129Grey
Berhan Kongel – Co-Founder and CEO at Arf
Şahin Boydaş – Founder and CEO at RemoteTeam
Elis Yılmaz Aykan – Co-Founder at Youthall
Numan Numan – Co-Founder at 212
Tolga Şen – Co-Founder and CEO at OMMA

Öğrencilere girişimcilik dünyasını daha yakından tanıtacak, Start-Up dünyasındaki tecrübeli isimlere soru sorma fırsatı sağlayacak, Game-Up ile katılımcılara girişimcilik deneyimi yaşatacak, durdurulamaz bir hızla yükselen bu dünyada kariyerlerine başlayacak öğrencilere kendilerine nerede yer bulabileceklerine dair fikir verecek GirDAP’21 etkinliğine medya sponsoru olarak destek vermekten mutluluk duyuyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *