En iyi hâliniz görülmeye değer.

Hedef kitlenize ulaşırken, zengin içerik ve estetik tasarımıyla yeni web siteniz; ziyaretçilerinizi potansiyel müşterilere dönüştürebilecek.

Image link
Image link
Değer Teklifleri

Özel tasarım web sitesi;

Güncel teknoloji ve servislerle geliştirilen; dönüşüm odaklı tasarlanmış, yeni nesil web sitesi.

Tüm Cihazlara Uyumluluk
Responsive kodlama ile tüm cihazlarda kusursuz gözükmesini sağlıyoruz.
Konsept Tasarım
Web sitenizi sıradanlıktan uzak, esnek tasarım ve özgün içeriklerle hazırlıyoruz.
Dijital Pazarlamaya Uygun
Geliştirme aşamalarının tümünü web standartlarına uygun olarak yapıyoruz.
Temiz Kodlama
Standartlara uygun, okunabilirliği yüksek ve web dostu kodlama yapıyoruz.
%100 SEO Uyumlu
Arama motorlarına uygun şekilde sayfa dizinini hiyerarşik oluşturuyoruz.
Hızlandırma Çalışması
Deneyimimizden gelen çözümler ile web sitenizin hızını maksimuma çıkartıyoruz.
Yol Haritası

Web Tasarım Aşamaları;

Hedef kitlenize ulaşabilen, zengin içerikleri ve estetik tasarımıyla ziyaretçilerinizi potansiyel müşterilere dönüştürebilecek bir web sitesi hazırlıyoruz.

1
Hazırlık
Araştırma ekibimiz ile bulunduğunuz sektörün her detayını özenle inceliyor, sizden dinlediğimiz hedef ve isteklere göre site tasarımının taslağını oluşturuyoruz.
2
Tasarım
Sitenize giren ziyaretçileri mutlu hissettirecek, iyi optimize edilmiş ve kullanışlı web sitesinin, UX (Kullanıcı Deneyimi) çevresinde arayüzünü tasarlıyoruz.
3
Geliştirme
Görüşünü tasarladığımız sitenizi yazılım uzmanlarımızla en stabil hale getiriyor, kusursuz bir web sitesine sahip olmanız için hız testleri, güvenlik protokelleri ve SEO kontrolleri yapıyoruz.
4
Değerlendirme
Kodlamasını tamamladığımız web sitenizi ziyarete açmadan önce tarafınıza sunuyor, değerlendirme talep ediyoruz. Gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra yayına hazır hale geliyor.
5
Yayın
Ziyarete açılacak web sitenizin alan adı ve giriş bilgilerini tarafınıza iletip, gerekli kurulum ve ayarlamaları tamamlıyoruz. Panel üzerinden işlem yapabilmeniz için size kapsamlı bir eğitim veriyoruz.
6
Dijital Pazarlama
Tasarım ve geliştirme sürecini yaptığımız site yayına girdikten sonra SEO açısında arama motorlarında sonuç alabilmemiz için gerekli kayıt/eklemeleri yapıyoruz.

Örnek İşler

Tasarım ve geliştirmesini bizim yaptığımız, yayın sürecini tamamlamış projelerin bazıları.

Bize dair;

Bugünün ruhunu yansıtan, yeni nesil üretim için gelecek gelişmelerin izinde.

conloop-logo-main-gray

Serüvenimize 2012 yılında saha satışı ile başlayıp, bugün; edindiğimiz tüm bilgi birikim ve deneyimlerimizin çıkısı Conloop Medya olarak, efektif üretimle tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansıyız.
Yola çıktığımız günden bugüne, yeniliklerin ve gelişmelerin yakından takipçisi oluyor, çalışmalarımızda yenilikçi ve vizyoner bir tavır sergiliyoruz. Hem bugünün ruhunu yansıtan, hem yeni nesil üretim için gelecek gelişmelerin nabzını tutan işler içinde olmaktan mutlu oluyoruz. Takım üyelerimiz ve çözüm ortaklarımız alanlarında uzman, yenilikçi ve proaktif çalışma ve sorun çözme kabiliyetlerine sahip.
Dijital dünyada yer almak ve güçlenmek isteyen markalara ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sunmak için, çalışmalarımızda en etkili stratejiyi beraber tasarlıyor, yaratım sürecinde birbirimize ilham oluyoruz. Ekibimizin yanı sıra yeteneklerimize güvenen, deneyimlerimizi önemseyen, fikirleriyle bizi besleyen markalarımızla beraber büyümeye devam ediyoruz.

Hazır Cevaplar

Sıkça sorulan sorular

Web tasarım hizmetimiz hakkında en çok merak edilen soruları sizin için derleyip cevapladık.

Web tasarım nedir?
Dinamik web sitesi, ürün veya hizmetlerin sergilendiği, kod bilgisi olmasa dahi istenildiği zaman güncelleme yapmaya müsait olan yönetim paneline sahip web sitesidir.
Statik ve dinamik web site nedir?
Statik web sitesi, müşterinin istekleri doğrultusunda ürün veya hizmetin tanıtıldığı HTML altyapısı ile bir kereliğine kodlanıp teslim edilen yapıdır. Sonrasında güncelleme yapmak isteyen kişi kod bilgisine sahip değil ise teslim aldığı web sitesinde güncelleme yapamaz. Dinamik web sitesi, ürün veya hizmetin sergilendiği, istenilen zaman kod bilgisi olmasa dahi güncelleme, silme veya ekleme yapabilecekleri yönetim panelli olarak teslim edilen yapıdır.
Web sitesini kontrol edebilecek miyim?
Tasarladığımız web sitesini size teslim ederken, oldukça anlaşılır ve kullanışlı olan yönetici paneli ile beraber sunuyoruz. Yönetim esnasında bir sorunla karşılaşır veya destek almak isterseniz dilediğiniz zaman yardıma hazırız.
Bir web sitesini ne kadar zamanda tasarlanıyor?
Yazılım aşamalarında çıkacak problemler bu soruya net bir cevap vermeyi zorlaştırsa da en fazla üç hafta içerisinde web sitenizin tasarımını tamamlıyor, size teslim ediyoruz.
Web sitelerini mobil uyumlu hale getiriyor musunuz?
Web sitenizin mobilde de eşsiz gözükmesini çok önemsiyoruz. Web sitenizin tasarım aşamasından itibaren mobil uyumlu olması için çalışıyoruz.Sitenizi webde olduğu kadar mobilde de hızlı ve kaliteli hale getiriyoruz.
Web tasarımı fiyatları neye göre belirleniyor?
İlk etapta müşterilerimizle tanışarak onların hedef, istek ve beklentilerini dinliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, nasıl bir web siteye ihtiyaç olduğunu tespit ediyoruz. Kurumsal web sitesinde, site içerisinde yer alacak sayfalar ve içerikler belirliyoruz. Dinamik web sitesinde gerekli hizmet yönetimi, içerikler, yönetim paneli için kullanıcı erişimi kodlamaları gibi işlemleri belirliyoruz. Her iki web site içinde ayrı bir süreç tasarlıyor, işlemler dahilinde bir fiyat teklifi yapıyoruz.
Image link

Neden olmasın?

Size özel teklif çalışması hazırlayalım.
Teklif Al