Erken yaşta emeklilik sistemi.

Yüksek tecrübemiz sayesinde markanızı online hizmet verebilecek bir konuma getireceğiz. Müşterilerinize 7/24 hızlı ve güvenli satış yapacaksınız.

Image link
Image link
Hızlı ve Güvenli Alışveriş
Müşterilerinize günün her saati hizmet sağlayarak hızlı ve güvenli alışveriş yaşatıyoruz.
Düşük Reklam Bütçesi
E-ticaret çözümlerimizle daha düşük maliyetlerde daha yüksek verim elde etmenizi sağlıyoruz.
Kolay Ulaşılabilirlik
Sanal mağazanız sayesinde dünyanın her yerine bir tıkla satış yapabilmenizi sağlıyoruz.
Pazaryeri Entegrasyonu
Sitenizdeki ürünleri Hepsiburada, Trendyol, n11 gibi pazarlara aktararak satışlarınızı katlıyoruz.
Sınırsız Ürün
Geniş ürün yelpazenizi müşterilerinize sunarak, satış oranınızı maksimuma çıkartıyoruz.
Yeni Müşteriler
E-ticaret ile ürünlerinizi çok daha fazla insanla buluşturarak potansiyel müşterilerinizi arttırıyoruz.
Yol Haritası

E-Ticaret Aşamaları;

İyi yere dükkân kuruyoruz.

1
Hazırlık
Sanal mağazanızı açabilmek için araştırma geliştirme, muhasebe ve resmi ticari faaliyetler gibi ihtiyacınız olan işlemleri tespit ediyor, hazırlık sürecini tamamlıyoruz.
2
Web Site
Sanal mağazanızı açabilmek için size özel bir web tsitesi oluşturuyoruz. Satışlarınızı arttıracak, müşterilerinizin ilgisini çekecek, kolay ve ulaşılabilir alışveriş deneyimi sunabilecek bir web sitesi tasarlıyoruz.
3
Reklam Yönetimi
Web site trafiğinizi arttırarak potansiyel müşteri çekebileceğiniz dijital reklam kampanyaları tasarlıyoruz. Ürünlerinizi daha çok kişiye ulaştırabilmek, satışlarınızı arttırabilmek için Google, Facebook, Instragram gibi popüler dijital kanalları kullanıyoruz.
4
Satış
Müşterilerinize güvenli ödeme imkânı sunarak ticari işlemlerinde sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.
5
Teslim
Ziyarete açılacak web sitenizin alan adı ve giriş bilgilerini tarafınıza iletip, gerekli kurulum ve ayarlamaları yapıyoruz. Web sitenize daha sonra ürün ekleyebilmeniz ve diğer işlemleri yapabilmeniz için size kapsamlı bir eğitim veriyoruz.  En iyi halinizi ortaya koyacak web siteniz için her şey hazır! Fark yaratacağınız sitenizi size teslim ediyoruz.

Örnek İşler

E-ticarete geçiş sürecinin geliştirmesini bizim yaptığımız, yayın sürecini tamamlamış projelerin bazıları.

Bize dair;

Bugünün ruhunu yansıtan, yeni nesil üretim için gelecek gelişmelerin izinde.

conloop-logo-main-gray

Serüvenimize 2012 yılında saha satışı ile başlayıp, bugün; edindiğimiz tüm bilgi birikim ve deneyimlerimizin çıkısı Conloop Medya olarak, efektif üretimle tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansıyız.
Yola çıktığımız günden bugüne, yeniliklerin ve gelişmelerin yakından takipçisi oluyor, çalışmalarımızda yenilikçi ve vizyoner bir tavır sergiliyoruz. Hem bugünün ruhunu yansıtan, hem yeni nesil üretim için gelecek gelişmelerin nabzını tutan işler içinde olmaktan mutlu oluyoruz. Takım üyelerimiz ve çözüm ortaklarımız alanlarında uzman, yenilikçi ve proaktif çalışma ve sorun çözme kabiliyetlerine sahip.
Dijital dünyada yer almak ve güçlenmek isteyen markalara ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sunmak için, çalışmalarımızda en etkili stratejiyi beraber tasarlıyor, yaratım sürecinde birbirimize ilham oluyoruz. Ekibimizin yanı sıra yeteneklerimize güvenen, deneyimlerimizi önemseyen, fikirleriyle bizi besleyen markalarımızla beraber büyümeye devam ediyoruz.

Hazır Cevaplar

Sıkça sorulan sorular

E-Ticaret hizmetimiz hakkında en çok merak edilen soruları sizin için derleyip cevapladık.

E- Ticaret nedir?
E- ticaret süm satış hizmetlerini bir web sitesi üzerinden yapabilmeyi sağlayan dijital ticaret modelidir. Web sitesinde yer alan ürünlerin, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin tümü dijital yöntemlerle ağ üzerinden halledillir.
E-Ticarete nereden başlanır?
E-ticarete başlamak için ciddi bir araştırma ve hazırlık süreci gerekmektedir. Satış yapmak istediğiniz ürünü belirledikten sonra satışları gerçekleştirmek üzere sektörünüze ve markanıza özel bir web tasarım hizmeti alarak e-ticarete başlayabilirsiniz.
Farklı dijital kanallardaki satışlarımı eş zamanlı kontrol edebilir miyim?
Satış gerçekleştirdiğiniz tüm kanalları tek bir panodan entegre ederek, sizin de kolayca stok ve satış trafiğini izlemenizi sağlarız.
E-Ticaretin avantajları nedir?
E-ticaret fiziksel bir mağazanın getirisi olan pekçok gider kaleminden muaf olmanızı sağlar. Daha düşük maliyetle daha fazla hedef kitleye ulaşım kolaylığı ile ürünlerinizden maksimum kar elde edebilir, böylece pazar potansiyelinizi arttırabilirsiniz.
E-Ticaret kimler içindir?
E-ticaret; ürünlerini dijitalde satmak isteyen bireyler, kobiler, kamu kuruluşları, perakendeciler, market zincirleri gibi neredeyse tüm sektörlerlere açık bir ticaret kanalıdır.
E-Ticaret türleri nelerdir?
E ticaret türleri; şirketler arası e-ticaret, firmadan tüketiciye e-ticaret, tüketiciden firmaya e-ticaret, tüketiciden tüketiciye e-ticaret, firmadan çalışanlara e-ticaret olarak sıralanabilir. En yaygın kullanılan e-ticaret türlerini ise firmadan tüketiciye ve şirketler arası e-ticaret oluşturmaktadır.
Image link

Neden olmasın?

Size özel teklif çalışması hazırlayalım.
Teklif Al