Daha fazlasını merak ediyor musunuz?

Çalışan sisteme dayalı bir stratejiye göre size büyüme projeleri tasarlayıp, yönetir, ölçekli büyüme elde etmenizi sağlarız.

Image link
Image link
Size Özel
Markanızın ihtiyaç ve beklentilerini iyi anlıyor, size özel büyüme çözümleri geliştiriyoruz.
Veri Odaklı
Tüm çalışmalarımızı verilere dayanarak yapıyor, etkili stratejiyi verilerden yola çıkarak planlıyoruz.
Kapsamlı Hizmet
Tüm hizmetlerimizi tek panodan entegre ederek büyümenize bütünsel strateji ile yaklaşıyoruz.
Üçüncü Parti İletişimi
Ek kaynaklar için çözüm ortakları iletişimlerinin tek çatı altında koordinasyonlarının yapılması.
Hızlı Sonuç
Hedeflemeyi en başta yapıyor, tüm çalışmalarımızda hızlı ve yüksek sonuçlara ulaşıyoruz.
Sürdürülebilir Büyüme
Büyümeye en kısa yoldan ulaşıp bu başarıyı sürdürülebilir strateji üzerine planlıyoruz.
Yol Haritası

Growth Marketing;

Verilere dayalı belirlenmiş bir strateji ile ani büyüme sağlanarak, oluşan ölçeklenmenin kalıcı hale getirilmesini kapsar.

1
Hedefleme
Growth marketingle hedeflediğimiz dönüşümü sizle beraber belirliyoruz.
2
Veri Yönetimi
Markanızın büyümesi için gerekli analizleri yaptıktan sonra müşterilerinizin kullanıcı davranışlarını tespit ederek size özel bir büyüme stratejisi geliştiriyoruz.
3
Büyüme
Büyümeniz için en etkili reklam kurgusunu tasarlıyoruz. Potansiyel müşterilerinize ulaşabilmek için sizi en iyi şekilde tanıtacağımız dijital reklam kampanyalarını hayata geçiriyoruz ve etkilerini kısa sürede görmenizi sağlıyoruz.
4
Satış Deneyimi
Hedeflediğimiz büyüme ile kısa sürede başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz. Mevcut ve yeni müşterilerinize eşsiz satış deneyimi yaşatıyor, marka güvenilirliğini arttırıyoruz.

Bize dair;

Bugünün ruhunu yansıtan, yeni nesil üretim için gelecek gelişmelerin izinde.

conloop-logo-main-gray

Serüvenimize 2012 yılında saha satışı ile başlayıp, bugün; edindiğimiz tüm bilgi birikim ve deneyimlerimizin çıkısı Conloop Medya olarak, efektif üretimle tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansıyız.
Yola çıktığımız günden bugüne, yeniliklerin ve gelişmelerin yakından takipçisi oluyor, çalışmalarımızda yenilikçi ve vizyoner bir tavır sergiliyoruz. Hem bugünün ruhunu yansıtan, hem yeni nesil üretim için gelecek gelişmelerin nabzını tutan işler içinde olmaktan mutlu oluyoruz. Takım üyelerimiz ve çözüm ortaklarımız alanlarında uzman, yenilikçi ve proaktif çalışma ve sorun çözme kabiliyetlerine sahip.
Dijital dünyada yer almak ve güçlenmek isteyen markalara ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sunmak için, çalışmalarımızda en etkili stratejiyi beraber tasarlıyor, yaratım sürecinde birbirimize ilham oluyoruz. Ekibimizin yanı sıra yeteneklerimize güvenen, deneyimlerimizi önemseyen, fikirleriyle bizi besleyen markalarımızla beraber büyümeye devam ediyoruz.

Hazır Cevaplar

Sıkça sorulan sorular

Growth Marketing hizmetimiz hakkında en çok merak edilen soruları sizin için derleyip cevapladık.

Growth marketing nedir?
Growth marketing bir firmanın kısa sürede  büyümesine odaklanan pazarlama stratejisidir. Growth marketingde  tüm hizmetler birbirine koordineli yürütülür ve tek panodan entegre edilir; bu sayede kısa sürede maksimum verime ulaşmak amaçlanır.
Growth marketing neden önemli?
Rekabet piyasasında artık dijitalde var olmak, rakipleri geride bırakmak için yeterli değil. Dijital dünyada öne çıkmak için kurum veya firmaların doğru   strateji üzerine kurulmuş bir büyüme planına ihtiyaçları var. Dijitalde öne çıkmanızı sağlayacak tüm hizmetlerimiz ve  etkili metodlarımızla kısa sürede yakalayabileceğiniz  maksimum başarıyı sağlarız. 
Growth marketing avantajları neler?
Sağladığımız growth marketing çözümlerimizle, sürekli büyümenize odaklanacak; geliştirilebilir yönleri her aşamda iyileştireceğiz. Böylelikle müşteri trafiğiniz artmakla kalmayacak, onları daha iyi tanıyarak  aranızdaki müşteri-kurum iletişimini kuvvetlendireceğiz. Uygulanabilir planlarımızla satış hedeflerinizi kısa sürede gerçekleştirip, daha fazla kar etmenizi sağlayacağız.
Markam için büyüme gerekli mi?
Markanızın uzun vadede dayanıklılığı için büyümesi önemlidir. Büyüme ile satış hedeflerinizi gerçekleştirebilir hatta arttırabilirsiniz. Bu da iş performansınızı ve kar oranınızı arttırır. Bulunduğunuz pazarda rekabet avantajı elde etmenizi sağlar.  Büyüme, işletmenizin güvenirliğini de olumlu yönde etkiler. Siz büyüdükçe, tedarik imkanlarınız genişler ve istikrarınız artar. Bunun yanı sıra başarınızın sürdürülebilir olması gerekir.
Growth marketingde neden tüm hizmetler beraber kullanılır?
Growth marketing yaklaşımı, geleneksel pazarlamadan farklı olarak dönüşüm hedefine odaklanır. Müşteri yolculuğunun her adımına dokunuyoruz ve hedefimize ulaşmak için onlardan faydalanıyoruz. Büyüme için geliştirdiğimiz çözümlerde tüm hizmetleri aynı entegreden yürütmek stratejiyi daha efektif kılıyor. Böylece potansiyel müşterilerinizi çekiyor, meşgul ediyor, memnun ediyor ve sizinle olan deneyimlerini unutulmaz kılıyoruz. 
Büyümeyi sürdürülebilir kılmak neden önemli?
Sağladığınız başarının istikrar yakalaması ve artarak devam etmesi gerekmektedir. Dinamiklerin sürekli olarak değişim gösterdiği rekabet piyasasında ayakta kalmanız gerekmektedir. Bunların gerçekleşmesi ise markanız için sürekli yeni çözüm önerileri geliştiren profesyonel kişiler tarafından strateji üzerine çalışmaları ile mümkün olabilir. Sürdürülebilir başarı ile, işlerinizi daha ileriye taşıyabilir ve kar oranınızı yüksek oranda arttırabilirsiniz.
Image link

Neden olmasın?

Size özel teklif çalışması hazırlayalım.
Teklif Al