Satış hedeflerine giden en kısa yol; bu.

İyi planlanmış bir stratejiyle yola çıkıyoruz. En uygun maliyetlerle doğrudan ilgili hedef kitleye ulaşan internet reklamlarınızın yayınlıyoruz.

Image link
Image link
Kullanıcı Takibi
Belirlediğimiz etiketlerle web sitenizi ziyaret edenlerin kullanıcı davranışlarını tespit ediyoruz.
Site Trafiği
Web site trafiğinizle ilgili detaylı verilere ulaşarak, müşterilerinizin alışkanlıklarına göre aksiyon alıyoruz.
Facebook Reklamları
Sosyal medya hesaplarınızı ve reklamlarınızı daha interaktif yöneterek, erişim verilerinizi değerlendiriyoruz.
Google Reklamları
Reklam bütçenizi en iyi şekilde yöneterek kullanıcıların arattığı kelimelere reklam kurguluyoruz.
TikTok Reklamları
Milyonlarca insan tarafından kullanılan Tiktok reklamları ile marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.
LinkedIn Reklamları
Profesyonel iş dünyasındaki birçok insan ve kuruma ulaşan reklamlarla imajınızı güçlendiriyoruz.
Yol Haritası

Dijital Pazarlama Aşamaları;

Satış hedefine kestirme yoldan kolayca gidin.

1
Strateji
Hedef kitlenize ulaşabilmek için markanızı ve müşterilerinizi analiz ediyor, onların kullanıcı davranışlarına göre sektörünüze en uygun platformlar üzerinden reklam verebileceğimiz bir strateji geliştiriyoruz.
2
Reklam Kurgusu
Google, Facebook,Instagram  Linkedin gibi popüler dijital  kanallardan kurumsal kimliğinize uygun olan platformu seçerek ürün veya hizmetinizi tanıtan reklam kurgusu tasarlıyoruz.
3
İçerik Pazarlama
Analiz ettiğimiz hedef kitleyi etkilemek, bağlılıklarını sağlamak için  özgün ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Mevut müşterilerinizin arattığı kavramlardan yola çıkarak oluşturduğumuz içeriğe katılmalarını; yeni gereksinimler oluşturarak ilgilerini ürün veya hizmetlerinize yönelmelerini sağlıyoruz.
4
Satış
Hedef kitlenize özel hazırlanmış içeriklerle tasarladığımız reklamlar sayesinde müşterilerinize eşsiz  satış deneyimi sağlıyoruz.

Örnek İşler

Dijital pazarlama çalışmalarını bizim yaptığımız, yayın sürecini tamamlamış projelerin bazıları.

Bize dair;

Bugünün ruhunu yansıtan, yeni nesil üretim için gelecek gelişmelerin izinde.

conloop-logo-main-gray

Serüvenimize 2012 yılında saha satışı ile başlayıp, bugün; edindiğimiz tüm bilgi birikim ve deneyimlerimizin çıkısı Conloop Medya olarak, efektif üretimle tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansıyız.
Yola çıktığımız günden bugüne, yeniliklerin ve gelişmelerin yakından takipçisi oluyor, çalışmalarımızda yenilikçi ve vizyoner bir tavır sergiliyoruz. Hem bugünün ruhunu yansıtan, hem yeni nesil üretim için gelecek gelişmelerin nabzını tutan işler içinde olmaktan mutlu oluyoruz. Takım üyelerimiz ve çözüm ortaklarımız alanlarında uzman, yenilikçi ve proaktif çalışma ve sorun çözme kabiliyetlerine sahip.
Dijital dünyada yer almak ve güçlenmek isteyen markalara ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sunmak için, çalışmalarımızda en etkili stratejiyi beraber tasarlıyor, yaratım sürecinde birbirimize ilham oluyoruz. Ekibimizin yanı sıra yeteneklerimize güvenen, deneyimlerimizi önemseyen, fikirleriyle bizi besleyen markalarımızla beraber büyümeye devam ediyoruz.

Hazır Cevaplar

Sıkça sorulan sorular

Dijital pazarlama hizmetimiz hakkında en çok merak edilen soruları sizin için derleyip cevapladık.

Dijital pazarlama nedir?
Dijital Pazarlama; dijital kanal araçlarını kullanarak potansiyel müşterilere temas etmeyi amaçlayan bir pazarlama yöntemidir. Ürün veya hizmeti tanıtmada bilgisayar, telefon, tablet gibi dijital ortamlarda çevrimiçi teknoloji erişimlerini kullanır.
Dijital pazarlama ile nasıl öne çıkılır?
Hedef kitlenizin web site üzerinde ve arama motorundaki davranışları iyi analiz edilerek bunun üstüne etkili bir reklam stratejisi oluşturulur. Bu reklamlarla doğrudan hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Başarılı reklamlar sayesinde bilinirliğiniz artar ve dijital dünyadaki rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.
Dijital Pazarlamanın avantajları neler?
Dijital pazarlama ile daha düşük maliyetle daha çok potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz. Dijital reklamları kurgularken müşterilerinizin alışkanlıklarından yola çıkarak sizi maksimum verime ulaştırıyoruz.
Dijital Pazarlamada kullanıcı davranışları nasıl ölçülür?
Google analytics, Facebook My Bussınes ve Google Tag Manager gibi kanallardan faydalanarak kullanıcıların web sitesindeki hareketlerini; hangi noktalarda vakit geçirdiklerini, hangi başlıklara tıkladıkları, neleri merak ettiklerini analiz ediyoruz. Böylece  reklam kampanyalarını başarılı kılacak strateji geliştiriyoruz.
Geleneksel pazarlama ile dijital pazarlama arasındaki fark nedir?
Geleneksel pazarlamada büyük bütçeler ile hayata geçen reklamlar herkese sunulduğu için hedef kitleyi etkilemek daha zorken; dijital pazarlamada daha düşük bütçelerle doğrudan hedef kitleye ulaşılabilir. Dijital pazarlama bütçeden ve zamandan kazandırırken markayı daha hızlı tanıtabilir.
Dijital pazarlamanın kullanıldığı alanlar hangileridir?
Dijital pazarlama internet siteleri, sosyal medya platformları, blog siteleri, PR çalışmaları, online broşür ve katalog çalışmaları gibi birçok alanda kullanılır. En yaygın kullanım alanı ise internet reklamcılığıdır.
Image link

Neden olmasın?

Size özel teklif çalışması hazırlayalım.
Teklif Al