Yeni fırsat alanı; sosyal ticaret.

Herhangi bir web site yönlendirmesi veya e-ticaret altyapısı gerekmeden sosyal medya üzerinden satış yapabilme olanağı tanıyan bir ticaret modelidir.

Image link
Image link
Instagram Shopping
İnstagram hesabınızı mağazanıza çevirerek mevcut takipçilerinize ve potansiyel müşterilerinize satış yapıyoruz.
Düşük Maliiyer
Özel önbellek yöntemimiz ve deneyimimize dayandan çözümlerimizle web sitenizin hızını maksimuma çıkartıyoruz.
WhatsApp Shopping
Whatsapp işletme numaranız üzerinden kolayca satış süreçlerinizi takip edebileceğiniz mağazanızı açıyoruz.
Yüksek Satış Hacmi
Sosyal medya hesaplarınıza gelen, ürünlerinizi inceleyen hedef kitlenizin ziyaretlerini satışa çeviriyoruz.
Facebook Shopping
Facebook mağazanızı açıyor, farklı sayfaya yönlendirme gerekmeden müşterilerinize satış yapıyoruz.
Hızlı ve Güvenli
Müşterileriniz farklı bir siteye yönlendirilmeden hızlı ve güvenli alışverişin keyfine varırlar.
Yol Haritası

S-Ticaret Aşamaları;

Sosyal mağazanızı açarak müşterilerinizi alışverişin en kolay ve hızlı haliyle tanıştırıyoruz.

1
Planlama
Sosyal mağazanızı açmak için gerekli hazırlıkları yapıyoruz, markanız veya işletmeniz için nelere ihtiyaç duyduğunuzu analiz ediyoruz. Sosyal medya hesabınızda ürünlerinizi nasıl konumlandıracağımızı planlıyoruz.
2
Mağaza Kurulum
Tüm hazırlıklar tamamlandığında sosyal medya platformlarınız üzerine mağazanızı açıyor, kurulum için gereken işlemleri gerçekleştiriyoruz.
3
Reklam Yönetimi
Sosyal medya reklamlarınızı hazırlamadan ve yayınlamadan önce, hedef kitlenizin yoğunlukla bulunduğu mecraları kullanıyoruz. Hedef kitlenizin özelliklerini derinlemesine  inceleyip analiz ederek, sektörünüzle ilgili  ilgi alanları belirliyoruz. İlgi alanları bölümüne, hedef kitlenizin sahip olduğu tüm özellikleri giriyoruz, böylece tasarladığımız reklamların tümünü sizin ürünlerinizle  ilgilenebilecek kişilere gösteriyoruz.
4
Satış
Sosyal medya hesaplarınızı yöneterek, oraya çektiğimiz trafiği ürünlerinizin ilgi çekici paylaşımlarıyla satışa çeviriyoruz.

Örnek İşler

Dijital pazarlama çalışmalarını bizim yaptığımız, yayın sürecini tamamlamış projelerin bazıları.

Bize dair;

Bugünün ruhunu yansıtan, yeni nesil üretim için gelecek gelişmelerin izinde.

conloop-logo-main-gray

Serüvenimize 2012 yılında saha satışı ile başlayıp, bugün; edindiğimiz tüm bilgi birikim ve deneyimlerimizin çıkısı Conloop Medya olarak, efektif üretimle tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansıyız.
Yola çıktığımız günden bugüne, yeniliklerin ve gelişmelerin yakından takipçisi oluyor, çalışmalarımızda yenilikçi ve vizyoner bir tavır sergiliyoruz. Hem bugünün ruhunu yansıtan, hem yeni nesil üretim için gelecek gelişmelerin nabzını tutan işler içinde olmaktan mutlu oluyoruz. Takım üyelerimiz ve çözüm ortaklarımız alanlarında uzman, yenilikçi ve proaktif çalışma ve sorun çözme kabiliyetlerine sahip.
Dijital dünyada yer almak ve güçlenmek isteyen markalara ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sunmak için, çalışmalarımızda en etkili stratejiyi beraber tasarlıyor, yaratım sürecinde birbirimize ilham oluyoruz. Ekibimizin yanı sıra yeteneklerimize güvenen, deneyimlerimizi önemseyen, fikirleriyle bizi besleyen markalarımızla beraber büyümeye devam ediyoruz.

Hazır Cevaplar

Sıkça sorulan sorular

S-Ticaret hizmetimiz hakkında en çok merak edilen soruları sizin için derleyip cevapladık.

S-Ticaret nedir?
S-ticaret işletmelerin herhangi bir web site veya e-ticaret sitesi altyapısı olmadan, ürün veya hizmetlerini satabildiği bir ticaret modelidir.
S-Ticaret nasıl yapılır?
S-ticaret, sosyal medya platformları üzerine satış kanalları eklenmesiyle gerçekleştirilir. Sosyal medya platformlarına ürün görselleri, fiyatlandırma, ürün çeşitleri gibi detayları içeren bilgiler yüklenerek sosyal medya kullanıcılarına sunulur.
S-Ticaretin avantajları nelerdir?
Sosyal medya işletmelerin hali hazırda ürün veya hizmetlerini pazarlamada kullandıkları bir araçtır. Sosyal medya platformlarına etkileşimi arttırmak ve ürünlerini tanıtmak için ziyaretçi çeken markalar doğrudan satış yapabilirler. Ürünleri anlık görüp beğenen kullanıcıların hızlıca başka bir yönlendirme olmadan alışveriş yapmaları pratiklik sağlar.
S-Ticarette kullanılan platformlar hangileridir?
S-ticaret bir diğer adıyla sosyal ticaret; en yaygın kullanılan dijital platformlar olan Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest kanallarında kullanılır.
Sosyal medya hesaplarından ödeme nasıl yapılır?
Sosyal medya hesaplarında sosyal mağaza açılır ve kullanıcılar ürün satın almak istediğinde doğrudan anlık olarak ödeme bilgileri girilerek ödeme gerçekleştirebilirler. S-ticarette kullanıcılara  ilgili uygulamadan direkt ödeme imkanı verilir.
E-Ticaret ve S-Ticaretin farkı nedir?
S-ticaret’i e-ticaretten ayıran en önemli özellik; sosyal ticaretin sosyal medya kanalları üzerinden, başka bir siteye yönlendirilmeden yapılmasıdır. Sosyal medya platformları ile işletmeler halihazırda kullanıcı trafiği alan uygulamalarla direkt satış yapabilir.
Image link

Neden olmasın?

Size özel teklif çalışması hazırlayalım.
Teklif Al