Arama motoru sonuçlarında gözükün.

Rakip sonuçları geride bırakmak için sitenizi optimize ederek içeriklerinizle sizi arama motorlarında en üst sıralara taşıyoruz.

Image link
Image link
Doğru Anahtar Kelimeler
Öne çıkabilmeniz için detaylı bir araştırmayla doğru anahtar kelimeleri seçiyoruz.
Özgün İçerik
Web sitenize trafik çekmek için yaratıcı, ilgi çekici, özgün içerikler geliştiriyoruz.
Mobil Uyumluluk
Web sitelerinizi mobilde de tam uyumlu çalıştırarak SEO ile öne çıkmanızı destekliyoruz.
Kullanıcı Deneyimi
Kullanıcı deneyim verilerini esas alarak site içi etkileşim oranını yükseltiyoruz.
Dönüşüm
Kullanıcıların asıl odaklandığı alanlara odaklanarak ziyaretleri satışa dönüştürüyoruz.
Düzenli Raporlama
Web sitenizi kodlama aşamasından itibaren Seo’ya uygun olarak optimize ederek arama sonuçlarında üst sıralarda yerinizi hazırlıyoruz.
Yol Haritası

Arama Motoru Optimizasyonu;

Kendinizden yola çıkın, günümüzde ihtiyacınız olan bir ürünü ilk nerede arıyorsunuz?

1
Analiz
Sektörünüzü araştırarak hedef kitlenizin nelere ihtiyaç duyduğunu, nasıl aramalar gerçekleştirdiğini tespit ederiz. Araştırmalarımızla en doğru anahtar kelimeleri analiz ediyoruz.
2
Optimizasyon
Web siteniz üzerinde yayınlayacağımız içeriklerde ve reklamlarda tüm metinleri ve görselleri Seo’ya uygun olacak şekilde optimize ederek, site ziyaretlerinin size etkileşim ve satış olarak dönmesini sağlıyoruz.
3
Değerlendirme
SEO’ya uygun olarak hazırladığımız içerik ve reklamların takibini sürekli yapıyor, organik trafiğin etkileşim ve satışı ne kadar etkilediğini değerlendiriyoruz.

Örnek İşler

Dijital pazarlama çalışmalarını bizim yaptığımız, yayın sürecini tamamlamış projelerin bazıları.

Bize dair;

Bugünün ruhunu yansıtan, yeni nesil üretim için gelecek gelişmelerin izinde.

conloop-logo-main-gray

Serüvenimize 2012 yılında saha satışı ile başlayıp, bugün; edindiğimiz tüm bilgi birikim ve deneyimlerimizin çıkısı Conloop Medya olarak, efektif üretimle tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansıyız.
Yola çıktığımız günden bugüne, yeniliklerin ve gelişmelerin yakından takipçisi oluyor, çalışmalarımızda yenilikçi ve vizyoner bir tavır sergiliyoruz. Hem bugünün ruhunu yansıtan, hem yeni nesil üretim için gelecek gelişmelerin nabzını tutan işler içinde olmaktan mutlu oluyoruz. Takım üyelerimiz ve çözüm ortaklarımız alanlarında uzman, yenilikçi ve proaktif çalışma ve sorun çözme kabiliyetlerine sahip.
Dijital dünyada yer almak ve güçlenmek isteyen markalara ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sunmak için, çalışmalarımızda en etkili stratejiyi beraber tasarlıyor, yaratım sürecinde birbirimize ilham oluyoruz. Ekibimizin yanı sıra yeteneklerimize güvenen, deneyimlerimizi önemseyen, fikirleriyle bizi besleyen markalarımızla beraber büyümeye devam ediyoruz.

Hazır Cevaplar

Sıkça sorulan sorular

Arama motoru optimizasyonu hizmetimiz hakkında en çok merak edilen soruları sizin için derleyip cevapladık.

SEO (Arama motoru optimizasyonu) nedir?
SEO bir web sitesini arama motorunda daha yüksek sıralarda göstermek için yapılan çalışmalardır. 
SEO nasıl yapılır?
Seo kullanıcı deneyimlerinden yola çıkarak belirlenen anahtar kelimelerle sitenin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlar. Seo çalışmaları web sitelerini tüm yönleriyle arama motorlarına uyumlu hale getirecek şekilde hazırlanır.
Organik web trafiği nedir?
Organik web trafiği, herhangi bir reklam ücreti ödemeden, arama motorlarındaki sonuçlardan web sitenizin ziyaretçi almasıdır. İyi optimize edilmiş bir web sitesi ile arama sonuçlarında üst sıralarda yer alabilir, organik trafiğinizi arttırabilirsiniz.
SEO’nun avantajları nelerdir?
SEO web sitenize gelen organik trafiği arttırarak marka bilinirliğinizi yükseltir. Organik trafik sayesinde yeni kullanıcıların sitenizi ve markanızı keşfetmesi çok olasıdır. Mevcut müşterilerinize özel içeriklerle imajınızı destekleyebilir, bu çalışmalarla potansiyel müşterilierinizin de sayısını arttırabilirsiniz. Ziyaretçilerinizi SEO ile satışa dönüştürebilirsiniz.
SEO ile satışlarımı yükseltebilir miyim?
SEO’ya uygun olarak optimize edilmiş web siteniz arama motorlarında üst sıralarda yer alır. Organik trafiğinizi arttırdıktan sonra kullanıcı deneyimleri esas alınarak geliştirilen stratejiyle ziyaretlerinizi satışa dönüştürebilirsiniz. 
Ne kadar süre SEO hizmeti almalıyım?
SEO sürekli alınması gereken bir hizmettir. Dijital dünyada dinamikler hızla değişmektedir, Kullanıcılarınızı ve sektörünüzü sürekli takip ederek; hedef kitlenizde etkili olacak strateji belirlenmeli ve içerikleriniz her an güncellenebilir olmalıdır.
Image link

Neden olmasın?

Size özel teklif çalışması hazırlayalım.
Teklif Al