Görsel tasarım bir iletişim dilidir.

Hedef kitlenizin demografik özellikleri ve görsel zevklerine uygun satış pazarlama veya bilinirlilik kampanyalarınız için görsellerinizi tasarlayabiliriz.

Image link
Image link
Kurumsal Kimlik
Müşterilerinizin aklında kalmanız için sizi en iyi yansıtacak kurumsal kimliği tasarlıyoruz.
Katalog
Ürünlerinizi tanıtıp satışlarınızı yükseltmek için gerekli görselleri en iyi şekilde tasarlıyoruz.
Sosyal Mecralar
Sosyal medya platformlarınızda hesap istatistikleri doğrultusunda hedef kitlenize uygun görseller tasarlıyoruz.
Reklam Kampanyaları
Bilinirlilik kampanyaları için geleneksel medyaya uygun özel tasarımlar hazırlıyoruz.
Web Arayüz
En iyi halinizi yansıtacak web sitenizin kusursuz olması için özgün arayüzler tasarlıyoruz.
Outdoor
Açık hava reklamcılığının dinamiklerine uygun, yayın lokasyonuna yönelik çalışmalar hazırlıyoruz.
Yol Haritası

Grafik Tasarım Özellikleri;

Hedef kitlenizin demografik özellikleri ve görsel zevklerine uygun satış pazarlama veya bilinirlilik kampanyalarınız için görsellerinizi tasarlayabiliriz.

1
Amaca Uygun
Grafik tasarım çalışmalarımızı tasarlarken paylaşım amacına odaklanıyor, amacını en iyi şekilde nasıl ortaya koyan görseller üretmek için çalışıyoruz.
2
Özgün
Yaptığımız tasarımların sıradanlıktan uzak, üstünde düşünülmüş özgün çalışmalar olmasını önemsiyoruz. Çalışmalarımızda özgünlüğümüzle beraber estetikliğimizi de ön plana çıkaracak işler yapıyoruz.Tasarımlarımızla fark yaratıyor, sizi de bu fark ile özel kılıyoruz.
3
Dikkat Çekici
Dijital dünyada aynı işi yapan birçok firmadan sizi ayıracak tasarımlarımızla dikkatleri üzerinize çekiyoruz.
4
Hedeflenen Mesaj
Kurumsal kimliğinize uygun olacak şekilde vermek istediğiniz mesajı veya hikayeyi en iyi tasarıma dönüştürüyoruz.

Bize dair;

Bugünün ruhunu yansıtan, yeni nesil üretim için gelecek gelişmelerin izinde.

conloop-logo-main-gray

Serüvenimize 2012 yılında saha satışı ile başlayıp, bugün; edindiğimiz tüm bilgi birikim ve deneyimlerimizin çıkısı Conloop Medya olarak, efektif üretimle tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansıyız.
Yola çıktığımız günden bugüne, yeniliklerin ve gelişmelerin yakından takipçisi oluyor, çalışmalarımızda yenilikçi ve vizyoner bir tavır sergiliyoruz. Hem bugünün ruhunu yansıtan, hem yeni nesil üretim için gelecek gelişmelerin nabzını tutan işler içinde olmaktan mutlu oluyoruz. Takım üyelerimiz ve çözüm ortaklarımız alanlarında uzman, yenilikçi ve proaktif çalışma ve sorun çözme kabiliyetlerine sahip.
Dijital dünyada yer almak ve güçlenmek isteyen markalara ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sunmak için, çalışmalarımızda en etkili stratejiyi beraber tasarlıyor, yaratım sürecinde birbirimize ilham oluyoruz. Ekibimizin yanı sıra yeteneklerimize güvenen, deneyimlerimizi önemseyen, fikirleriyle bizi besleyen markalarımızla beraber büyümeye devam ediyoruz.

Hazır Cevaplar

Sıkça sorulan sorular

Grafik tasarım hizmetimiz hakkında en çok merak edilen soruları sizin için derleyip cevapladık.

Grafik tasarım nedir?
Grafik  tasarım; bir mesajı ortaya  koymak için fikrin görselle desteklenmesini sağlayan çalışmalar bütünüdür. Grafik tasarım çalışmaları hayal gücü ve yaratıcılığın birleşmesiyle ortaya çıkan özgün işlerden oluşur.
Grafik tasarım hangi alanlarda kullanılır?
Grafik tasarım bir mesajı destekleyici görsel ihtiyacı duyulduğu için hemen her alanda kullanımına ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Grafik tasarım çalışmaları; web ara yüz tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, katalog tasarımı gibi alanlarda sıklıkla kullanılır.
Grafik tasarım avantajları nelerdir?
Grafik tasarım, fikrinizi ortaya koyarken bir tasarımla fark yaratabileceğiniz bir alandır. Tüm iletişim çalışmalarınızda, tanıtım ve reklamlarınızda özgün, ilgi çeken tasarımlarla öne çıkabilir, fark yaratabilirsiniz.
Sosyal medyada grafik tasarım gerekli midir?
Sosyal medya her gün pek çok insan tarafından aktif olarak kullanılır. Dijitale olan eğilimin artmasıyla sosyal medya platformları oldukça ön plana çıkmıştır. Artık neredeyse her birey ve işletmenin sosyal medya hesabı bulunmakta, fark edilmek zorlaşmaktadır. Sosyal medya platformları görsel bazlı alanlar olduğu için burada öne çıkmak için yaratıcı ve özgün tasarımlara ihtiyaç vardır. Sosyal medyadaki görsellerinizle fark yaratabilir, sektörünüzde öne çıkabilirsiniz.
Grafik tasarım çalışmaları ne kadar sürer?
İhtiyaç duyduğunuz tasarım alanlarına göre ve sizin beklentinize göre değişkenlik gösterse de istediğiniz tasarımı olabilecek en hızlı haliyle hazırlayıp size teslim ederiz.
Grafik tasarım aşamaları nelerdir?
Grafik tasarım çalışması için öncelikle firmanız araştırır, hedef kitlenizi ve firmanızın beklentilerini analiz ederiz. İhtiyaç duyduğunuz hizmet için nasıl bir tasarım hayal ettiğinizi sizden dinledikten sonra, edindiğimiz fikri kendi hayal gücümüz ve yaratıcılığımızla birleştirir; sizi en iyi şekilde yansıtacak tasarımı ortaya koyarız.
Image link

Neden olmasın?

Size özel teklif çalışması hazırlayalım.
Teklif Al