Hayal gücünüzü yazılıma aktaralım.

Projede yer almasını istediğiniz özelliklere uygun fonksiyonlarla entegre çalışan, bulut tabanlı yazılım projelerinizi geliştiriyoruz.

Image link
Image link
Değer Teklifleri

Web yazılım özellikleri;

Güncel teknoloji ve servislerle geliştirilen; dönüşüm odaklı tasarlanmış, yeni nesil web yazılım projeleri.

Tüm Cihazlara Uyumluluk
Responsive kodlama ile tüm cihazlarda kusursuz gözükmesini sağlıyoruz.
Konsept Tasarım
Projeleri sıradanlıktan uzak, esnek tasarım ve özgün içeriklerle hazırlıyoruz.
Dijital Pazarlamaya Uygun
Geliştirme aşamalarının tümünü web standartlarına uygun olarak yapıyoruz.
Temiz Kodlama
Standartlara uygun, okunabilirliği yüksek ve web dostu kodlama yapıyoruz.
%100 SEO Uyumlu
Arama motorlarına uygun şekilde sayfa akış dizinini hiyerarşik oluşturuyoruz.
Hızlandırma Çalışması
Deneyimimizden gelen çözümler ile yazılımın kullanım hızını maksimuma çıkartıyoruz.
Yol Haritası

Web Yazılım Aşamaları;

Güncel teknoloji ve servislerle geliştirilen; dönüşüm odaklı tasarlanmış, yeni nesil web yazılım projeleri.

1
Hazırlık
Hayalinizdeki web sitesini hayata geçirebilmek, sizlere en uygun web sitesinin sorunsuz çalışabilmesini sağlıyoruz. Araştırma ekibimiz ile bulunduğunuz sektörün her detayını özenle inceliyor, sizden dinlediğimiz hedef ve isteklere göre site yazılımını oluşturuyoruz.
2
Tasarım
Hazırlanan çalışmalar doğrultusunda arayüz tasarımlarını tamamlıyoruz.
3
Geliştirme
Görüşünü tasarladığımız sitenizi yazılım uzmanlarımızla en stabil hale getiriyor, kusursuz bir web sitesine sahip olmanız için hız testleri, güvenlik protokelleri ve Seo kontrolleri yapıyoruz. Teknik ekibimizin özenli çalışması sonucu en iyi halinizi ortaya koyuyoruz.
4
Değerlendirme
Kodlamasını tamamladığımız web  sitenizi ziyarete açmadan önce tarafınıza sunuyoruz. Kontrolleriniz sonucu istediğiniz değişiklikler varsa üzerinde tekrar çalışıp iyileştirmeler yapıyoruz.
5
Yayın
Yayına alınacak projenin alan adı ve giriş bilgilerini tarafınıza iletip, gerekli kurulum ve ayarlamaları yapıyoruz.
6
Eğitim
Panel kullanıcımı gibi detaylar için kapsamlı bir eğitim veriyoruz.

Örnek İşler

Tasarım ve geliştirmesini bizim yaptığımız, yayın sürecini tamamlamış projelerin bazıları.

Bize dair;

Bugünün ruhunu yansıtan, yeni nesil üretim için gelecek gelişmelerin izinde.

conloop-logo-main-gray

Serüvenimize 2012 yılında saha satışı ile başlayıp, bugün; edindiğimiz tüm bilgi birikim ve deneyimlerimizin çıkısı Conloop Medya olarak, efektif üretimle tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansıyız.
Yola çıktığımız günden bugüne, yeniliklerin ve gelişmelerin yakından takipçisi oluyor, çalışmalarımızda yenilikçi ve vizyoner bir tavır sergiliyoruz. Hem bugünün ruhunu yansıtan, hem yeni nesil üretim için gelecek gelişmelerin nabzını tutan işler içinde olmaktan mutlu oluyoruz. Takım üyelerimiz ve çözüm ortaklarımız alanlarında uzman, yenilikçi ve proaktif çalışma ve sorun çözme kabiliyetlerine sahip.
Dijital dünyada yer almak ve güçlenmek isteyen markalara ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sunmak için, çalışmalarımızda en etkili stratejiyi beraber tasarlıyor, yaratım sürecinde birbirimize ilham oluyoruz. Ekibimizin yanı sıra yeteneklerimize güvenen, deneyimlerimizi önemseyen, fikirleriyle bizi besleyen markalarımızla beraber büyümeye devam ediyoruz.

Hazır Cevaplar

Sıkça sorulan sorular

Web yazılım hizmetimiz hakkında en çok merak edilen soruları sizin için derleyip cevapladık.

Web yazılım nedir?
Web yazılım; web sitesinin hayata geçirilmesi için gerekli kodlamaların yapılması, sunuculardaki yazılım işlemlerini kapsayan bir süreçtir.
Web yazılım nerelerde kullanılır?
Web yazılım bir web sitesini hayata geçirirken veya mevcut web sitesinde yapılmak istenen değişiklikler; eklenmek istenen yönetim panelleri gibi durumlarda kullanılır.
Web Yazılım ve Web tasarım arasındaki fark nedir?
Web yazılım; web sitenin yönetim panellerini kodlamaya yönelik çalışmaları kapsarken; web tasarım sayfanın nasıl görüneceğine ilişkin görsel çalışmalardan oluşmaktadır.
Statik ve dinamik web sitesi nedir?
Statik web sitesi, verilerini veri tabanından almayan ve tamamen HTML kod içeren web siteleridir.  Site üzerinde güncelleme yapılabilmesi için, düzenleme yapacak kişinin kod bilgisine sahip olması gerekir, aksi takdirde değişiklik yapamaz. Dinamik web sitesi, ürün veya hizmetlerin sergilendiği, kod bilgisi olmasa dahi istenildiği zaman güncelleme yapmaya müsait olan yönetim paneline sahip web sitesidir.
Web sitelerini mobil uyumlu hale getiriyor musunuz?
Web sitenizin mobilde de eşsiz gözükmesini çok önemsiyoruz. Web sitenizin tasarım aşamasından itibaren mobil uyumlu olması için çalışıyoruz.Sitenizi webde olduğu kadar mobilde de hızlı ve kaliteli hale getiriyoruz.
Web sitesini kontrol edebilecek miyim?
Tasarladığımız web sitesini size teslim ederken, oldukça anlaşılır ve kullanışlı olan yönetici paneli ile beraber sunuyoruz. Yönetim esnasında bir sorunla karşılaşır veya destek almak isterseniz dilediğiniz zaman yardıma hazırız.
Image link

Neden sizin markanız olmasın?

Size özel teklif çalışması hazırlayalım.
Teklif Al