fbpx

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
web yazılım

Sitenizi Efektif Kılan
Etkili Çözümler

Sitenizde yer almasını istediğiniz tüm eklenti ve kontrol panellerinin olduğu, sorunsuz çalışacak kapsamlı bir web sitesi kodluyoruz.


  özelleştirilmiş siteler

  Web Yazılım
  Yönetim Aşamaları

  Hayalinizdeki web sitesini hayata geçirebilmek, sizlere en uygun web sitesinin sorunsuz çalışabilmesini sağlıyoruz. Araştırma ekibimiz ile bulunduğunuz sektörün her detayını özenle inceliyor, sizden dinlediğimiz hedef ve isteklere göre site yazılımını oluşturuyoruz.

  Görüşünü tasarladığımız sitenizi yazılım uzmanlarımızla en stabil hale getiriyor, kusursuz bir web sitesine sahip olmanız için hız testleri, güvenlik protokelleri ve Seo kontrolleri yapıyoruz. Teknik ekibimizin özenli çalışması sonucu en iyi halinizi ortaya koyuyoruz.

  Kodlamasını tamamladığımız web  sitenizi ziyarete açmadan önce tarafınıza sunuyoruz. Kontrolleriniz sonucu istediğiniz değişiklikler varsa üzerinde tekrar çalışıp iyileştirmeler yapıyoruz.

  Ziyarete açılacak web sitenizin alan adı ve giriş bilgilerini tarafınıza iletip, gerekli kurulum ve ayarlamaları yapıyoruz. Web sitenize daha sonra ürün ekleyebilmeniz ve diğer işlemleri yapabilmeniz için size kapsamlı bir eğitim veriyoruz. En iyi halinizi ortaya koyacak web siteniz için her şey hazır! Fark yaratacağınız sitenizi size teslim ediyoruz.
  neler yaptık

  Projelerimiz

  Birçok sektörde faaliyet gösteren referanslarımızdan bazıları

  Müşterilerimiz Bizi Seviyor

  Hakkımızda
  Ne Dediler?

  Vingo Araç Takip Sistemleri
  Vingo Araç Takip Sistemleri
  vingo.com.tr
  Usta Sandalye
  Usta Sandalye
  ustasandalye.com
  sizi arayalım

  Web Siteniz Olsun

   merak edilenler

   Sıkça Sorulan Sorular

   Web Yazılım Nedir?
   Web yazılım; web sitesinin hayata geçirilmesi için gerekli kodlamaların yapılması, sunuculardaki yazılım işlemlerini kapsayan bir süreçtir.
   Web Yazılım Nerelerde Kullanılır?
   Web yazılım bir web sitesini hayata geçirirken veya mevcut web sitesinde yapılmak istenen değişiklikler; eklenmek istenen yönetim panelleri gibi durumlarda kullanılır.
   Web Yazılım ve Web Tasarım Arasındaki Fark Nedir?
   Web yazılım; web sitenin yönetim panellerini kodlamaya yönelik çalışmaları kapsarken; web tasarım sayfanın nasıl görüneceğine ilişkin görsel çalışmalardan oluşmaktadır.
   Statik ve dinamik web sitesi nedir?

   Statik web sitesi, verilerini veri tabanından almayan ve tamamen HTML kod içeren web siteleridir.  Site üzerinde güncelleme yapılabilmesi için, düzenleme yapacak kişinin kod bilgisine sahip olması gerekir, aksi takdirde değişiklik yapamaz.

   Dinamik web sitesi, ürün veya hizmetlerin sergilendiği, kod bilgisi olmasa dahi istenildiği zaman güncelleme yapmaya müsait olan yönetim paneline sahip web sitesidir.

   Web Sitelerini Mobil Uyumlu Hale Getiriyor Musunuz?
   Web sitenizin mobilde de eşsiz gözükmesini çok önemsiyoruz. Web sitenizin tasarım aşamasından itibaren mobil uyumlu olması için çalışıyoruz.Sitenizi webde olduğu kadar mobilde de hızlı ve kaliteli hale getiriyoruz.
   Web Sitesini Kontrol Edebilecek Miyim?
   Tasarladığımız web sitesini size teslim ederken, oldukça anlaşılır ve kullanışlı olan yönetici paneli ile beraber sunuyoruz. Yönetim esnasında bir sorunla karşılaşır veya destek almak isterseniz dilediğiniz zaman yardıma hazırız.