fbpx

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
SEO

Aramalarda
Önden Buyrun

Rakiplerinizi geride bırakmak için sitenizi optimize ederek içeriklerinizle sizi arama motorlarında en üst sıralara taşıyoruz.

  optimize edilmiş siteler

  SEO
  Yönetim Aşamaları

  Sektörünüzü araştırarak hedef kitlenizin nelere ihtiyaç duyduğunu, nasıl aramalar gerçekleştirdiğini tespit ederiz. Araştırmalarımızla en doğru anahtar kelimeleri analiz ediyoruz.

  Web siteniz üzerinde yayınlayacağımız içeriklerde ve reklamlarda tüm metinleri ve görselleri Seo’ya uygun olacak şekilde optimize ederek, site ziyaretlerinin size etkileşim ve satış olarak dönmesini sağlıyoruz.

  Seo’ya uygun olarak hazırladığımız içerik ve reklamların takibini sürekli yapıyor, organik trafiğin etkileşim ve satışı ne kadar etkilediğini değerlendiriyoruz.

  neler yaptık

  Projelerimiz

  Birçok sektörde faaliyet gösteren referanslarımızdan bazıları

  Müşterilerimiz Bizi Seviyor

  Hakkımızda
  Ne Dediler?

  Vingo Araç Takip Sistemleri
  Vingo Araç Takip Sistemleri
  vingo.com.tr
  Usta Sandalye
  Usta Sandalye
  ustasandalye.com
  sizi arayalım

  Seo ile Yükselin

   merak edilenler

   Sıkça Sorulan Sorular

   Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

   Seo bir web sitesini arama motorunda daha yüksek sıralarda göstermek için yapılan çalışmalardır. 

   Seo Nasıl Yapılır?

   Seo kullanıcı deneyimlerinden yola çıkarak belirlenen anahtar kelimelerle sitenin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlar. Seo çalışmaları web sitelerini tüm yönleriyle arama motorlarına uyumlu hale getirecek şekilde hazırlanır.

   Organik Web Trafiği Nedir?

   Organik web trafiği, herhangi bir reklam ücreti ödemeden, arama motorlarındaki sonuçlardan web sitenizin ziyaretçi almasıdır. İyi optimize edilmiş bir web sitesi ile arama sonuçlarında üst sıralarda yer alabilir, organik trafiğinizi arttırabilirsiniz.

   Seo’nun Avantajları Nelerdir?

   Seo web sitenize gelen organik trafiği arttırarak marka bilinirliğinizi yükseltir. Organik trafik sayesinde yeni kullanıcıların sitenizi ve markanızı keşfetmesi çok olasıdır. Mevcut müşterilerinize özel içeriklerle imajınızı destekleyebilir, bu çalışmalarla potansiyel müşterilierinizin de sayısını arttırabilirsiniz. Ziyaretçilerinizi Seo ile satışa dönüştürebilirsiniz.

   Seo İle Satışlarımı Yükseltebilir Miyim?

   Seo’ya uygun olarak optimize edilmiş web siteniz arama motorlarında üst sıralarda yer alır. Organik trafiğinizi arttırdıktan sonra kullanıcı deneyimleri esas alınarak geliştirilen stratejiyle ziyaretlerinizi satışa dönüştürebilirsiniz. 

   Ne Kadar Süre Seo Hizmeti Almalıyım?

   Seo sürekli alınması gereken bir hizmettir. Dijital dünyada dinamikler hızla değişmektedir, Kullanıcılarınızı ve sektörünüzü sürekli takip ederek; hedef kitlenizde etkili olacak strateji belirlenmeli ve içerikleriniz her an güncellenebilir olmalıdır.