fbpx

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
s-ticaret

Sosyal Mağazanız

S-ticaret sosyal medya platformları üzerinden, herhangi bir web site yönlendirmesi veya e-ticaret altyapısı gerekmeden anlık satış yapabilme olanağı tanıyan bir ticaret modelidir. Sosyal mağazanızı açarak müşterilerinizi alışverişin en kolay ve hızlı haliyle tanıştırıyoruz.


  sosyal satış deneyimi

  S-Ticaret
  Yönetim Aşamaları

  Sosyal mağazanızı açmak için gerekli hazırlıkları yapıyoruz, markanız veya işletmeniz için nelere ihtiyaç duyduğunuzu analiz ediyoruz. Sosyal medya hesabınızda ürünlerinizi nasıl konumlandıracağımızı planlıyoruz.

  Tüm hazırlıklar tamamlandığında sosyal medya platformlarınız üzerine mağazanızı açıyor, kurulum için gereken işlemleri gerçekleştiriyoruz.

  Sosyal medya reklamlarınızı hazırlamadan ve yayınlamadan önce, hedef kitlenizin yoğunlukla bulunduğu mecraları kullanıyoruz. Hedef kitlenizin özelliklerini derinlemesine  inceleyip analiz ederek, sektörünüzle ilgili  ilgi alanları belirliyoruz. İlgi alanları bölümüne, hedef kitlenizin sahip olduğu tüm özellikleri giriyoruz, böylece tasarladığımız reklamların tümünü sizin ürünlerinizle  ilgilenebilecek kişilere gösteririyoruz.

  Sosyal medya hesaplarınızı yöneterek, oraya çektiğimiz trafiği ürünlerinizin ilgi çekici paylaşımlarıyla satışa çeviriyoruz.

  neler yaptık

  Projelerimiz

  Birçok sektörde faaliyet gösteren referanslarımızdan bazıları

  Müşterilerimiz Bizi Seviyor

  Hakkımızda
  Ne Dediler?

  Vingo Araç Takip Sistemleri
  Vingo Araç Takip Sistemleri
  vingo.com.tr
  Usta Sandalye
  Usta Sandalye
  ustasandalye.com
  sizi arayalım

  Sosyal
  Mağazanız Olsun

   merak edilenler

   Sıkça Sorulan Sorular

   S-Ticaret Nedir?
   S-ticaret işletmelerin herhangi bir web site veya e-ticaret sitesi altyapısı olmadan, ürün veya hizmetlerini satabildiği bir ticaret modelidir.
   S-Ticaret Nasıl Yapılır?
   S-ticaret, sosyal medya platformları üzerine satış kanalları eklenmesiyle gerçekleştirilir. Sosyal medya platformlarına ürün görselleri, fiyatlandırma, ürün çeşitleri gibi detayları içeren bilgiler yüklenerek sosyal medya kullanıcılarına sunulur.
   S-Ticaretin Avantajları Nelerdir?
   Sosyal medya işletmelerin halihazırda ürün veya hizmetlerini pazarlamada kullandıkları bir araçtır. Sosyal medya platformlarına etkileşimi arttırmak ve ürünlerini tanıtmak için ziyaretçi çeken markalar doğrudan satış yapabilirler. Ürünleri anlık görüp beğenen kullanıcıların hızlıca başka bir yönlendirme olmadan alışveriş yapmaları pratiklik sağlar.
   S ticarette kullanılan platformlar hangileridir?

   S-ticaret bir diğer adıyla sosyal ticaret; en yaygın kullanılan dijital platformlar olan Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest kanallarında kullanılır.

   Sosyal Medya Hesaplarından Ödeme Nasıl Yapılır?

   Sosyal medya hesaplarında sosyal mağaza açılır ve kullanıcılar ürün satın almak istediğinde doğrudan anlık olarak ödeme bilgileri girilerek ödeme gerçekleştirebilirler. S-ticarette kullanıcılara  ilgili uygulamadan direkt ödeme imkanı verilir.

   E-Ticaret ve S-Ticaretin Farkı Nedir?

   S-ticaret’i e-ticaretten ayıran en önemli özellik; sosyal ticaretin sosyal medya kanalları üzerinden, başka bir siteye yönlendirilmeden yapılmasıdır. Sosyal medya platformları ile işletmeler halihazırda kullanıcı trafiği alan uygulamalarla direkt satış yapabilir.