fbpx

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
growth marketing

Büyümenizde Beraberiz

Growth marketing çözümlerimiz ile hizmetlerimizin tümününü doğru stratejiye göre planlayarak  size büyüme projeleri tasarlar, yönetir, hızlı ve sürdürülebilir büyüme elde etmenizi sağlarız.


  hayalinize ortak oluyoruz

  Growth Marketing Aşamaları

  Growth marketingle hedeflediğimiz dönüşümü sizle beraber belirliyoruz.

  Markanızın büyümesi için gerekli analizleri yaptıktan sonra müşterilerinizin kullanıcı davranışlarını tespit ederek size özel bir büyüme stratejisi geliştiriyoruz.

  Büyümeniz için en etkili reklam kurgusunu tasarlıyoruz. Potansiyel müşterilerinize ulaşabilmek için sizi en iyi şekilde tanıtacağımız dijital reklam kampanyalarını hayata geçiriyoruz ve etkilerini kısa sürede görmenizi sağlıyoruz.

  Hedeflediğimiz büyüme ile kısa sürede başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz. Mevcut ve yeni müşterilerinize eşsiz satış deneyimi yaşatıyor, marka güvenilirliğini arttırıyoruz.

  neler yaptık

  Projelerimiz

  Birçok sektörde faaliyet gösteren referanslarımızdan bazıları

  Müşterilerimiz Bizi Seviyor

  Hakkımızda
  Ne Dediler?

  Vingo Araç Takip Sistemleri
  Vingo Araç Takip Sistemleri
  vingo.com.tr
  Usta Sandalye
  Usta Sandalye
  ustasandalye.com
  sizi arayalım

  Growth Marketing ile Büyüyün

   merak edilenler

   Sıkça Sorulan Sorular

   Growth Marketing Nedir?

   Growth marketing bir firmanın kısa sürede  büyümesine odaklanan pazarlama stratejisidir. Growth marketingde  tüm hizmetler birbirine koordineli yürütülür ve tek panodan entegre edilir; bu sayede kısa sürede maksimum verime ulaşmak amaçlanır.

   Growth Marketing Neden Önemli?

   Rekabet piyasasında artık dijitalde var olmak, rakipleri geride bırakmak için yeterli değil. Dijital dünyada öne çıkmak için kurum veya firmaların doğru   strateji üzerine kurulmuş bir büyüme planına ihtiyaçları var. Dijitalde öne çıkmanızı sağlayacak tüm hizmetlerimiz ve  etkili metodlarımızla kısa sürede yakalayabileceğiniz  maksimum başarıyı sağlarız. 

   Growth Marketing Avantajları Neler?

   Sağladığımız growth marketing çözümlerimizle, sürekli büyümenize odaklanacak; geliştirilebilir yönleri her aşamda iyileştireceğiz. Böylelikle müşteri trafiğiniz artmakla kalmayacak, onları daha iyi tanıyarak  aranızdaki müşteri-kurum iletişimini kuvvetlendireceğiz. Uygulanabilir planlarımızla satış hedeflerinizi kısa sürede gerçekleştirip, daha fazla kar etmenizi sağlayacağız.

   Markam İçin Büyüme Gerekli Mi?

   Markanızın uzun vadede dayanıklılığı için büyümesi önemlidir. Büyüme ile satış hedeflerinizi gerçekleştirebilir hatta arttırabilirsiniz. Bu da iş performansınızı ve kar oranınızı arttırır. Bulunduğunuz pazarda rekabet avantajı elde etmenizi sağlar.  Büyüme, işletmenizin güvenirliğini de olumlu yönde etkiler. Siz büyüdükçe, tedarik imkanlarınız genişler ve istikrarınız artar. Bunun yanı sıra başarınızın sürdürülebilir olması gerekir.

   Growth Marketing’de Neden Tüm Hizmetler Beraber Kullanılır?

   Growth marketing yaklaşımı, geleneksel pazarlamadan farklı olarak dönüşüm hedefine odaklanır. Müşteri yolculuğunun her adımına dokunuyoruz ve hedefimize ulaşmak için onlardan faydalanıyoruz. Büyüme için geliştirdiğimiz çözümlerde tüm hizmetleri aynı entegreden yürütmek stratejiyi daha efektif kılıyor. Böylece potansiyel müşterilerinizi çekiyor, meşgul ediyor, memnun ediyor ve sizinle olan deneyimlerini unutulmaz kılıyoruz. 

   Büyümeyi Sürdürülebilir Kılmak Neden Önemli?

   Sağladığınız başarının istikrar yakalaması ve artarak devam etmesi gerekmektedir. Dinamiklerin sürekli olarak değişim gösterdiği rekabet piyasasında ayakta kalmanız gerekmektedir. Bunların gerçekleşmesi ise markanız için sürekli yeni çözüm önerileri geliştiren profesyonel kişiler tarafından strateji üzerine çalışmaları ile mümkün olabilir. Sürdürülebilir başarı ile, işlerinizi daha ileriye taşıyabilir ve kar oranınızı yüksek oranda arttırabilirsiniz.