fbpx

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
web tasarım

En İyi Haliniz
Görülmeye Değer

Hedef kitlenize ulaşabilen, zengin içerikleri ve estetik tasarımıyla ziyaretçilerinizi potansiyel müşterilere dönüştürebilecek bir web sitesi hazırlıyoruz.

  özelleştirilmiş siteler

  Web Tasarım Aşamaları

  Hayalinizdeki web sitesini hayata geçirebilmek, sizlere en uygun tasarımı ortaya koyabilmek için çalışıyoruz.

  Araştırma ekibimiz ile bulunduğunuz sektörün her detayını özenle inceliyor, sizden dinlediğimiz hedef ve isteklere göre  site tasarımının taslağını oluşturuyoruz. 

  Tüm araştırmalarımız ve değerlendirmelerimizi, yaratıcılığımızla  buluşturuyor, sizlere maksimum yarar sağlayacak tasarımı belirliyoruz.

  Sitenize giren ziyaretçileri mutlu hissettirecek, iyi optimize edilmiş ve kullanışlı web sitesini tasarlayarak dijital prestijinizle fark yaratmanızı sağlıyoruz.

  Görüşünü tasarladığımız sitenizi yazılım uzmanlarımızla en stabil hale getiriyor, kusursuz bir web sitesine sahip olmanız için hız testleri, güvenlik protokelleri ve Seo kontrolleri yapıyoruz.

  Teknik ekibimizin özenli çalışması sonucu en iyi halinizi ortaya koyuyoruz.

  Kodlamasını tamamladığımız web  sitenizi ziyarete açmadan önce tarafınıza sunuyoruz. Kontrolleriniz sonucu istediğiniz değişiklikler varsa üzerinde tekrar çalışıp iyileştirmeler yapıyoruz.

  Ziyarete açılacak web sitenizin alan adı ve giriş bilgilerini tarafınıza iletip, gerekli kurulum ve ayarlamaları yapıyoruz. Web sitenize daha sonra ürün ekleyebilmeniz ve diğer işlemleri yapabilmeniz için size kapsamlı bir eğitim veriyoruz. 

  En iyi halinizi ortaya koyacak web siteniz için her şey hazır! Fark yaratacağınız sitenizi size teslim ediyoruz.

  neler yaptık

  Projelerimiz

  Birçok sektörde faaliyet gösteren referanslarımızdan bazıları

  Müşterilerimiz Bizi Seviyor

  Hakkımızda
  Ne Dediler?

  Vingo Araç Takip Sistemleri
  Vingo Araç Takip Sistemleri
  vingo.com.tr
  Usta Sandalye
  Usta Sandalye
  ustasandalye.com
  sizi arayalım

  Web Sitesiniz Olsun

   merak edilenler

   Sıkça Sorulan Sorular

   Web tasarım nedir?

   Dinamik web sitesi, ürün veya hizmetlerin sergilendiği, kod bilgisi olmasa dahi istenildiği zaman güncelleme yapmaya müsait olan yönetim paneline sahip web sitesidir.

   Statik ve dinamik web site nedir?
   Statik web sitesi, müşterinin istekleri doğrultusunda ürün veya hizmetin tanıtıldığı HTML altyapısı ile bir kereliğine kodlanıp teslim edilen yapıdır. Sonrasında güncelleme yapmak isteyen kişi kod bilgisine sahip değil ise teslim aldığı web sitesinde güncelleme yapamaz. Dinamik web sitesi, ürün veya hizmetin sergilendiği, istenilen zaman kod bilgisi olmasa dahi güncelleme, silme veya ekleme yapabilecekleri yönetim panelli olarak teslim edilen yapıdır.
   Web tasarımı fiyatları neye göre belirleniyor?

   İlk etapta müşterilerimizle tanışarak  onların hedef, istek ve beklentilerini dinliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, nasıl bir web siteye ihtiyaç olduğunu tespit ediyoruz.  

   Kurumsal web sitesinde, site içerisinde yer alacak sayfalar ve içerikler belirliyoruz. Dinamik web sitesinde gerekli hizmet yönetimi, içerikler, yönetim paneli için kullanıcı erişimi kodlamaları gibi işlemleri belirliyoruz. Her iki web site içinde ayrı bir süreç tasarlıyor, işlemler dahilinde bir fiyat teklifi yapıyoruz.

   Bir Web Sitesini Ne Kadar Zamanda Tasarlanıyor?

   Yazılım aşamalarında çıkacak problemler bu soruya net bir cevap vermeyi zorlaştırsa  da en fazla üç hafta içerisinde web sitenizin tasarımını tamamlıyor, size teslim ediyoruz. 

   Web Sitelerini Mobil Uyumlu Hale Getiriyor Musunuz?

   Web sitenizin mobilde de eşsiz gözükmesini çok önemsiyoruz. Web sitenizin tasarım aşamasından itibaren mobil uyumlu olması  için çalışıyoruz.Sitenizi webde olduğu kadar mobilde de hızlı ve kaliteli hale getiriyoruz.

   Web Sitesini Kontrol Edebilecek Miyim?

   Tasarladığımız web sitesini size teslim ederken, oldukça anlaşılır ve kullanışlı olan yönetici paneli ile beraber sunuyoruz.  Yönetim esnasında bir sorunla karşılaşır veya destek almak isterseniz dilediğiniz zaman yardıma hazırız.