fbpx

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
grafik tasarım

Hayal Gücümüzle
Yaratıcılığımızı Buluşturuyoruz

Sizi en iyi şekilde yansıtacak tasarımı hayal ediyor, yaratıcılık  sınırlarımızı zorlayarak tasarımlarımızın en iyisini ortaya koyuyoruz.


  eşsiz tasarımlar

  Grafik Tasarım Özellikleri

  Grafik tasarım çalışmalarımızı tasarlarken paylaşım amacına odaklanıyor, amacını en iyi şekilde nasıl ortaya koyan görseller üretmek için çalışıyoruz.

  Yaptığımız tasarımların sıradanlıktan uzak, üstünde düşünülmüş özgün çalışmalar olmasını önemsiyoruz. Çalışmalarımızda özgünlüğümüzle beraber estetikliğimizi de ön plana çıkaracak işler yapıyoruz.Tasarımlarımızla fark yaratıyor, sizi de bu fark ile özel kılıyoruz.

  Dijital dünyada aynı işi yapan birçok firmadan sizi ayıracak tasarımlarımızla dikkatleri üzerinize çekiyoruz.

  Kurumsal kimliğinize uygun olacak şekilde vermek istediğiniz mesajı veya hikayeyi en iyi tasarıma dönüştürüyoruz.
  neler yaptık

  Projelerimiz

  Birçok sektörde faaliyet gösteren referanslarımızdan bazıları

  Müşterilerimiz Bizi Seviyor

  Hakkımızda
  Ne Dediler?

  Vingo Araç Takip Sistemleri
  Vingo Araç Takip Sistemleri
  vingo.com.tr
  Usta Sandalye
  Usta Sandalye
  ustasandalye.com
  sizi arayalım

  Tasarımlarımızla Fark Yaratın

   merak edilenler

   Sıkça Sorulan Sorular

   Grafik Tasarım Nedir?

   Grafik  tasarım; bir mesajı ortaya  koymak için fikrin görselle desteklenmesini sağlayan çalışmalar bütünüdür. Grafik tasarım çalışmaları hayal gücü ve yaratıcılığın birleşmesiyle ortaya çıkan özgün işlerden oluşur.

   Grafik Tasarım Hangi Alanlarda Kullanılır?
   Grafik tasarım bir mesajı destekleyici görsel ihtiyacı duyulduğu için hemen her alanda kullanımına ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Grafik tasarım çalışmaları; web ara yüz tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, katolog tasarımı gibi alanlarda sıklıkla kullanılır.
   Grafik Tasarım Avantajları Nelerdir?
   Grafik tasarım, fikrinizi ortaya koyarken bir tasarımla fark yaratabileceğiniz bir alandır. Tüm iletişim çalışmalarınızda, tanıtım ve reklamlarınızda özgün, ilgi çeken tasarımlarla öne çıkabilir, fark yaratabilirsiniz.
   Sosyal Medyada Grafik Tasarım Gerekli Midir?
   Sosyal medya her gün pek çok insan tarafından aktif olarak kullanılır. Dijitale olan eğilimin artmasıyla sosyal medya platformları oldukça ön plana çıkmıştır. Artık neredeyse her birey ve işletmenin sosyal medya hesabı bulunmakta, fark edilmek zorlaşmaktadır. Sosyal medya platformları görsel bazlı alanlar olduğu için burada öne çıkmak için yaratıcı ve özgün tasarımlara ihtiyaç vardır. Sosyal medyadaki görsellerinizle fark yaratabilir, sektörünüzde öne çıkabilirsiniz.
   Grafik Tasarım Çalışmaları Ne Kadar Sürede Hazırlanır?
   İhtiyaç duyduğunuz tasarım alanlarına göre ve sizin beklentinize göre değişkenlik gösterse de istediğiniz tasarımı olabilecek en hızlı haliyle hazırlayıp size teslim ederiz.
   Grafik Tasarım Aşamaları Nelerdir?
   Grafik tasarım çalışması için öncelikle firmanız araştırır, hedef kitlenizi ve firmanızın beklentilerini analiz ederiz. İhtiyaç duyduğunuz hizmet için nasıl bir tasarım hayal ettiğinizi sizden dinledikten sonra, edindiğimiz fikri kendi hayal gücümüz ve yaratıcılığımızla birleştirir; sizi en iyi şekilde yansıtacak tasarımı ortaya koyarız.