fbpx

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
dijital pazarlama

Düşük Maliyet
Doğru Hedefleme

Dijital dünyada marka bilinirliğinizi arttırmak için geliştirdiğimiz etkili stratejiyle yola çıkıyor, daha düşük maliyetle doğrudan hedef kitlenize ulaşan yüksek  verim sağlayacak internet reklamlarınızı tasarlıyoruz. 


  hedef kitlenize ulaşan

  Dijital Pazarlama Aşamaları

  Hedef kitlenize ulaşabilmek için markanızı ve müşterilerinizi analiz ediyor, onların kullanıcı davranışlarına göre sektörünüze en uygun platformlar üzerinden reklam verebileceğimiz bir strateji geliştiriyoruz.

  Google, Facebook,Instagram  Linkedin gibi popüler dijital  kanallardan kurumsal kimliğinize uygun olan platformu seçerek ürün veya hizmetinizi tanıtan reklam kurgusu tasarlıyoruz.

  Analiz ettiğimiz hedef kitleyi etkilemek, bağlılıklarını sağlamak için  özgün ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Mevut müşterilerinizin arattığı kavramlardan yola çıkarak oluşturduğumuz içeriğe katılmalarını; yeni gereksinimler oluşturarak ilgilerini ürün veya hizmetlerinize yönelmelerini sağlıyoruz.

  Hedef kitlenize özel hazırlanmış içeriklerle tasarladığımız reklamlar sayesinde müşterilerinize eşsiz  satış deneyimi sağlıyoruz.

  neler yaptık

  Projelerimiz

  Birçok sektörde faaliyet gösteren referanslarımızdan bazıları

  Müşterilerimiz Bizi Seviyor

  Hakkımızda
  Ne Dediler?

  Vingo Araç Takip Sistemleri
  Vingo Araç Takip Sistemleri
  vingo.com.tr
  Usta Sandalye
  Usta Sandalye
  ustasandalye.com
  sizi arayalım

  Dijital Pazarlamayla Öne Çıkın

   biz buradayız

   Bize neden danışabilirsiniz?;

   Dijital Pazarlama Nedir

   Dijital Pazarlama; dijital kanal araçlarını kullanarak potansiyel müşterilere temas etmeyi amaçlayan bir pazarlama yöntemidir. Ürün veya hizmeti tanıtmada bilgisayar, telefon, tablet gibi dijital ortamlarda çevrimiçi teknoloji erişimlerini kullanır.

   Dijital Pazarlama İle Nasıl Öne Çıkılır?

   Hedef kitlenizin web site üzerinde ve arama motorundaki davranışları iyi analiz edilerek bunun üstüne etkili bir reklam stratejisi oluşturulur. Bu reklamlarla doğrudan hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Başarılı reklamlar sayesinde bilinirliğiniz artar ve dijital dünyadaki rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

   Dijital Pazarlamanın Avantajları Neler?

   Dijital pazarlama ile daha düşük maliyetle daha çok potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz. Dijital reklamları kurgularken müşterilerinizin alışkanlıklarından yola çıkarak sizi maksimum verime ulaştırıyoruz.

   Dijital Pazarlamada Kullanıcı Davranışları Nasıl Ölçülür?

   Google analytics, Facebook My Bussınes ve Google Tag Manager gibi kanallardan faydalanarak kullanıcıların web sitesindeki hareketlerini; hangi noktalarda vakit geçirdiklerini, hangi başlıklara tıkladıkları, neleri merak ettiklerini analiz ediyoruz. Böylece  reklam kampanyalarını başarılı kılacak strateji geliştiriyoruz.

   Geleneksel Pazarlama ile Dijital Pazarlama Arasındaki Fark Nedir?

   Geleneksel pazarlamada büyük bütçeler ile hayata geçen reklamlar herkese sunulduğu için hedef kitleyi etkilemek daha zorken; dijital pazarlamada daha düşük bütçelerle doğrudan hedef kitleye ulaşılabilir. Dijital pazarlama bütçeden ve zamandan kazandırırken markayı daha hızlı tanıtabilir.

   Dijital Pazarlamanın Kullanıldığı Alanlar Hangileridir?

   Dijital pazarlama internet siteleri, sosyal medya platformları, blog siteleri, PR çalışmaları, online broşür ve katalog çalışmaları gibi birçok alanda kullanılır. En yaygın kullanım alanı ise internet reklamcılığıdır.