fbpx

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Slide Başlat 2021 Yeni Nesil Üretim İçin 360 Derece
Dijital Pazarlama Ajansı
Yeni Nesil
Üretim İçin
Yaratıcı fikirler, doğru strateji ve
360 derece hizmet ile ihtiyaç duyduğunuz her şey.
Detaylı Bilgi
Growth Marketing

Dijital başarınızda zirveye giden süreyi azaltıp, sizi maksimum verime ulaştırmak için tüm hizmetlerimizle büyümenize odaklanıyoruz.

Dijital Pazarlama

Doğru pazarlama stratejisi üzerine kurduğumuz iletişim ile ürünlerinizi daha düşük maliyetle, doğru hedef kitleyle buluşturuyoruz.

Web Tasarım

Sektörünüzde sizi fark edilir kılacak, özgün ve modern arayüze sahip, eşsiz içeriklerle hazırlanmış profesyonel web sitenizi tasarlıyoruz.

Sosyal Medya İletişimi

Hikayenizi anlatırken sosyal medyanın gücünü arkamıza alarak, potansiyel müşterilerinizle bol etkileşimli iletişim kuruyoruz

NEDEN BİZ?

DİJİTALDE
ZİRVEYE TAŞIYORUZ

Conloop Medya  olarak 8 yılı aşan tecrübemizle partnerlerimizi dijital hedeflerine ulaştırıyoruz.

Dijital dünyadaki bilgi  birikimimiz ve  kazandığımız deneyim ile çözüm ortağı olduğumuz partnerlerimizin müşterileri ile olan iletişimlerini kuvvetlendirerek, satışlarını arttırarak daha fazla kar etmelerini sağlıyoruz. Profesyonel ekibimizle veriler üzerinden oluşturduğumuz yol haritasıyla markanıza dijital bir soluk kazandırıyor, gücünüzü katlıyoruz.

Müşterilerimiz Bizi Seviyor

Hakkımızda
Ne Dediler?

Vingo Araç Takip Sistemleri
Vingo Araç Takip Sistemleri
vingo.com.tr
Usta Sandalye
Usta Sandalye
ustasandalye.com
Tamamlanan Proje
+
Kişilik Ekip
Kampanya
+
Yıllık Tecrübe
+

NASIL YAPIYORUZ?

Analiz

Markanızın mevcut durumda nelere ihtiyacı olduğunu ve rakiplerinizi analiz ediyoruz.

Planlama

Analiz sonucu elde ettiğimiz verilerle sizi başarıya götürecek doğru stratejiyi planlıyoruz.

Aksiyon

Planladığımız yol haritasına göre aksiyon alıp, harekete geçiyoruz.

Optimizasyon

Uygulamalarımızın sonuçlarını ve sizi hangi noktaya getirdiğini sürekli olarak gözlemliyor, iyileştirmeler üzerinde çalışıyoruz.

Takip

Çalışmalarımızın takibini yaparak sizi hangi noktaya getirdiğimizi gözlemliyoruz.

Raporlama

Uygulamalarımızın sonuçlarını optimize ediyor, daha iyisi için iyileştirmeler üzerinde çalışıyoruz.

Düşük Maliyet, Doğrudan Hedefleme

Dijital dünyada varlığınızın gücünü gösterebilmek  için  etkili ve güçlü dijital strateji ile  Facebook, Twitter, LinkedIn, Google, Pinterest ve Instagram gibi dijtal kanallar üzerinden internet reklamcılığı ile ürünlerinizi hedef kitlenizin karşısına çıkarıyoruz. Daha düşük maliyet ile hedefinize doğrudan ulaşıp, potansiyel müşterilerinize temas ediyoruz.

Sosyal Mağazanız

Sosyal medya ziyaretçilerinize pratik ve  kolay alışveriş deneyimi yaşatmak için s-ticaretle tanışın. Sizin için en yeni trendi yakalayarak sosyal medya platformlarınıza mağazanızı açıyoruz ve tüm satışlarınızda yanında oluyoruz. Google, Facebook, Instagram, Twitter  gibi popüler dijital platformlardaki sosyal mağazanız ile satış hedefinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sizin İçin Bir Fikrimiz Var

Google tarafından açıklanan verilere göre Türkiye’de her gün 44 milyon kişi sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Bu da sosyal medyayı büyük bir pazar haline getiriyor. Bu  pazarda  öne çıkmanız için  dijital trendleri takip ediyor, belirlediğimiz iletişim stratejisi ile sizi sosyal medyada konumlandırıyor, hesaplarınızı profesyonelce yönetiyoruz.

En İyi Haliniz Görülmeye Değer

Web siteniz ziyaretçilerinize metin, görsel ve animasyon aracılığıyla hizmet sunabileceğiniz dijital vitrininiz gibidir. Doğru tasarımlara yenilikçi çözümler üreterek, markanızın değerini ortaya çıkarıyor, web sitenize trafik çekmek için ilgi çekici içeriklerle en iyi halinizi yansıtıyoruz. İyi tasarlanmış bir web sitesiyle profesyonel imajınızı güçlendirebilir, sizi rakiplerinizden ayrıştırabiliriz.

What is SEO Optimization?

At their core, keywords are one of — if not the most — single important component of a successful SEO campaign. Keywords refer to the words typed into a search box – be it on Google, Bing, or Yahoo. However, there is much more to keywords than just that.

The keywords typed into a search box reveal certain details about customers and how they go about searching for things. Knowing this, it’s important to target keywords that mimic your customer’s minds and search tendencies.

Büyümenizde Beraberiz

Bütünsel çalışma prensibi ve büyüme odaklı stratejimizle, hizmetlerimizin tümünü markanız için doğru stratejiye göre planlıyor, sizi en kısa sürede ulaşılabilecek maksimum başarıya götürüyoruz. Markanızın beklentisi ve ihtiyaçları doğrultusunda; hedeflerinizi gerçekleştirmek için  tüm süreçlerde beraber hareket ediyor, büyümeniz için marka hayalinize ortak oluyoruz.

Profesyonel Sanal Mağazanız

Sunduğumuz e-ticaret çözümleri ile sizi online hizmet verebilecek bir konuma getiriyor ve müşterilerinize günün her saati satış yapabilmenizi sağlıyoruz. Sitenize ürün eklemelerden, sözleşme ve formlara;  pazarlamaya kadar mağazanızı tek bir entegre panodan yönetiyoruz. Müşterilerinize güvenli ödeme imkânı sunarak ticari işlemlerinde sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

BİZİMLE OLAN

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

ekibimizle tanışın

FARK YARATAN CONLOOP EKİBİ

Musab Özkiraz

Musab Özkiraz

Ajans Başkanı
Sina Barış

Sina Barış

Kreatif Direktör
Ekin Kunduz

Ekin Kunduz

Sosyal Medya Uzmanı
Ömer Avcı

Ömer Avcı

Görsel Tasarımcı
Cansel Erçevik

Cansel Erçevik

İçerik ve Metin Yazarı
Cihan Özaslan

Cihan Özaslan

Proje Yöneticisi
Zeliha Kayaalp

Zeliha Kayaalp

Dijital Pazarlama Uzmanı